کلاه گیس یکی از راه حل های نازک شدن موی سر و ریزش آن است. کسانی که به هر دلیلی موهای کم پشتی دارند و یا موی خود را از دست داده اند، می توانند از کلاه گیس طبیعی یا مصنوعی استفاده کنند. هرچند که بیشتر استفاده کننده ها از این محصولات بانوانی هستند که از سرطان رنج می برند و به دلیل شیمی درمانی،کلاه گیس شیمی درمانیبه سر می کنند، اما افراد دیگر که هیچ مشکلی با ریزش مو ندارند نیز می توانند از انواعکلاه گیس نهیا مردانه استفاده کنند.

در رابطه با این کلاه ها و استفاده از آن ها شایعات و تصورات اشتباه زیادی وجود دارد، که در ادامه به توضیح چندی از ان ها می پردازیم.

اشتباه شماره۱:وقتی کلاه گیس سرم می کنم همه متوجهش میشن!

کلاه گیس های امروزی طوری طراحی شده اند که کاملاً طبیعی و سالم به نظر می رسند. زمانی که از نمونه های مرغوب و با کیفیت استفاده می کنید تشخیص طبیعی یا مصنوعی بودن مو برای مردم دشوار است، حتی اگر آن ها بخواهند از نزدیک به سر شما نگاه کنند. ب

اشتباه شماره۲:وقتی هر روز کلاه گیس میذاری به مو و پوست سرت آسیب وارد میشه!

این هم یک تصور اشتباه و متاسفانه رایج دیگر. در اغلب موارد اگر حین نگهداری یا خریدکلاه گیس طبیعیدقت کنید و به نکات توصیه شده توجه داشته باشید، هیچگاه به موهای طبیعی شما آسیب وارد نخواهد شد. در ثانی برخی افراد از کلاه گیس شیمی درمانی استفاده میکنند، یعنی چون تحت درمان هستند موهای خود را از داده اند و برای جبران موی از دست رفته کلاه گیس به سر میکنند. در نتیجه اصلا مویی وجود ندارد که به آن آسیبی وارد شود.

خوشبختانه سلولهای مو، بدون توجه به این که شما روسری، شال، پارچه و یا کلاه گیس به سر دارید یا نه، همچنان به رشد خود ادامه می دهند. پوشیدن کلاه گیس نیز راهی عالی برای محافظت از پوست سر شما است. اما برای اینکه به پوست سر آسیب وارد نشود بهتر است هر روز پوست سر خود را تمیز و مرطوب کنید.

اشتباه شماره۳:کلاه گیس نه تنها برای بیماران سرطانی هستش

این درست است که افراد و خانم هایی که سرطان دارند، مخصوصا کسانی که سرطان سینه دارند، از کلاه گیس شیمی درمانی استفاده می کنند، اما این دلیل نیمشود تصور کنیم که تنها کسانی که سرطان دارند باید از کلاه گیس استفاده کنند. در قرن حاظر و از چند دهه پیش تقریبا بیشتر ن جامعه و حتی مردها بنا به دلایل مختلفی از انواع کلاه گیس ها استفاده میکنند. بنابراین فقط به کلاه گیس شیمی درمانی نگاه نکنید، استفاده از این موها و گیسوان میتواند دلایل مختلف و منطقی خودش را داشته باشد و تقریبا هر کسی میتواند یک نمونه از آن ها را داشته باشد.

اشتباه شماره۴:حالت دادن و مراقبت از کلاه گیس طبیعی سخته!

زمانی که یک چیز جدید را امتحان می کنیم تقریبا همیشه با مشکل مواجه می شویم. مدتی زمان نیاز داریم تا به چیزهای جدید عادت کنیم. اغلب کسانی که اقدام به خرید کلاه گیس طبیعی می کنند از انجایی که تاکنون از چنین چیزی استفاده نکرده اند، در ابتدا تصور می کنند که نمی توان به گلاه گیس حالت داد یا حتی نمی توان از آن مراقبت کرد زیرا اصولا یکبار مصرف هستند. اما این تصور اشتباه است

۵ روشی که باید در انتخاب استایل آرایش عروس رعایت شود

به وبلاگ خود خوش امدید

جراح و متخصص لاغري كيست؟

گیس ,استفاده ,سر ,ها ,طبیعی ,اشتباه ,کلاه گیس ,از کلاه ,کسانی که ,گیس طبیعی ,گیس شیمی ,شیمی درمانی استفاده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

erosorsad brachembrasin digistyle sobhan17 sadafirange dontoupajets alirezasalar2 masoudsardari pahneyekavirpt parsmotors